Jazyk JavaScript je ve vašem prohlížeči vypnutý. Některé funkce nebudo fungovat správně.

ROZVÍJEJTE SE POD KŘÍDLY PERSPEKTIVNÍ SPOLEČNOSTI

Jsme dominantním hráčem na trhu poskytování odborného poradenství a dodávky lepidel i pro ty nejnáročnější projekty průmyslového lepení.

NÁŠE FILOZOFIE

NAŠE FILOZOFIE

FÉROVÉ JEDNÁNÍ

Zakládáme si na přímém jednání a hledáme týmové hráče s fér přístupem. Fungujeme jako rodina. Od každého z nás se očekává spolehlivost a vstřícnost a každý se může spoléhnout na ostatní členy týmu. Na dobrých vztazích budujeme nejen vztah se zákazníkem, ale i uvnitř společnosti.

MOTIVUJÍCÍ OHODNOCENÍ

Vážíme si nasazení našich zaměstnanců a odpovídající platové ohodnocení je samozřejmostí. Nezapomínáme ani na další benefity. Stravenky pro obchodníky v terénu, obědy pro zaměstnance v sídle společnosti. A není to jen samá práce, těšit se můžete i na pravidelný team building.

PERSPEKTIVA

Jsme dynamická firma, sledujeme nejnovější trendy a stále se vyvíjíme. Hledáme si cestu do nových odvětví. Na vavřínech neusínáš? Tak to mezi nás zapadneš.

ZÁZEMÍ A VYBAVENÍ

Ať už se jedná o manuální práci na skladě nebo o výřečného obchodníka, zaleží nám na zdraví i komfortu našich zaměstnanců. To znamená kvalitní pracovní oblečení, moderní nástroje, prostorné zázemí či nové služební vozy.

Chcete být součástí naší progresivní společnosti?
Těšíme se na setkání!

Vaše dotazy a strukturované životopisy směřujte na:

Martin Bárta

technický a obchodní úsek

+420 601 551 545

DALŠÍ KONTAKTY
Martin Bárta